Operator Maszyn CNC
Kennziffer: 333030683 Wir suchen im Auftrag unseres Kunden

Operator Maszyn CNC (m/w/d)

ab 19,00€

Dein neuer Arbeitgeber

Masz doswiadczenie w obsludze maszyn CNC? Jesteś chętny do pracy w systemie zmianowym? Szukasz nowych wyzwań lub urozmaicenia w swojej pracy? Zgłoś się do nas już teraz!

Do Twoich zadań należy obsługa maszyn i systemów, kontrola jakości, dokumentacja oraz produkcja komponentów, podzespołów i konstrukcji.

Oferujemy stałą umowę o pracę oraz dodatki swiateczne i urlopowe.

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, aplikuj już teraz! Szukamy właśnie CIEBIE!

Wir bieten Dir als Operator Maszyn CNC

  • Stała umowa o pracę
  • Atrakcyjne premie
  • Ciekawy zakres obowiązków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami świątecznymi i wakacyjnymi

Deine Aufgaben als Operator Maszyn CNC

  • Przetwarzanie zleceń produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją na maszynach sterowanych numerycznie SINUMERIK 840D
  • Przetwarzanie zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem programów CNC, rysunków i dokumentacji
  • Dostosowanie i korekta parametrów procesu istniejących programów CNC oraz tworzenie nowych programów CNC
  • Sprawdzenie jakości gotowych detali, w razie potrzeby ponowna obróbka, wykonywanie przeróbek
  • Przygotowywanie, mierzenie i instalowanie urządzeń i narzędzi
  • Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych
  • Pielęgnacja i konserwacja maszyn

Dein Profil als Operator Maszyn CNC

  • Zdolność do samodzielnej pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie zawodowe
  • Jezyk niemiecki na poziomie B2
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość Siemens SINUMERIK 840
X
Wie können wir Ihnen helfen?
Sie haben Fragen oder einen Wunsch? Schreiben Sie uns gerne eine Nachricht!
Nachricht schreiben
Personalanfrage Termin vereinbaren